Logo
Агентство зовнішньої реклами
розміщення реклами по всій Україні

Суперсайти / Мегаборди

Крок 1
Ви залишаєте заявку.
Ми підбираємо площині.
Крок 2
Погоджуємо макет і розміщення. Ми забезпечуємо друк постерів.
Крок 3
Виконуємо поклейку на протязі 3-х днів
Крок 4
Ви отримуєте фото звіт
Подберите плоскость

Мегаборд – великоформатна рекламна конструкція із зовнішнім підсвічуванням. Банер, розміщений на широкоформатній поверхні з високою стійкою, приверне увагу з відстані від 200 до 1000 метрів і буде в полі зору протягом декількох хвилин.

Великі можливості для масштабних рекламних кампаній і вигідне розміщення на жвавих автодорогах значно підвищують ефективність суперсайтів і повністю виправдовують їх ціну.

Чому варто замовити суперсайт

  • хороша видимість. Розміри Суперсайт стартують з недорогих площин площею 10х5 метрів, висота опори може досягати 25 метрів. Мегаборди підносяться над іншими носіями, деревами і іншими перешкодами, які можуть порушити видимість вашої реклами;
  • велика площа рекламного поля. Велика площа дає широкі можливості для великої іміджевої кампанії;
  • ефективний вплив на аудиторію. Ми розміщуємо рекламу на Мегабордах на жвавих магістралях, де вони однозначно охоплять більшу аудиторію;
  • « робота » цілодобово. У світлий час доби видимість реклами забезпечена денним світлом, а ввечері і вночі увагу аудиторії буде залучати яскраве підсвічування;
  • виправдана ціна. Суперсайти мають всі переваги зовнішньої реклами, помножені у багато разів за рахунок великого формату, тому вартість оренди таких носіїв повністю виправдана.

Оренда суперсайтів по всій Україні

Агентство AIM Group виконує повний комплекс послуг, пов'язаних із зовнішньою рекламою. Співпраця з нами починається з подачі вашої заявки з побажаннями за розмірами, географії розміщення і ціною площин. Ми підберемо для вас оптимальні пропозиції з урахуванням особливостей вашого продукту, бренду або послуги. Після узгодження умов замовлення та вартості оренди носія наші фахівці приступлять до створення макета з повним зануренням в особливості вашого продукту. Ви можете вибрати недорогу площину як в великих містах, таких як Київ, Одеса, Харків, так і в менших населених пунктах. Все залежить від поставлених маркетингових завдань.

Ми гарантуємо дотримання термінів на всіх етапах виконання замовлення, надаємо всі необхідні звіти і документи. Ефективність роботи з AIM Group підтверджує список наших постійних клієнтів, в який входять великі представники ринку України і Європи.