Агентство зовнішньої реклами
розміщення реклами по всій Україні

Дахові конструкції

Крок 1
Ви залишаєте заявку.
Ми підбираємо площині.
Крок 2
Погоджуємо макет і розміщення. Ми забезпечуємо друк постерів.
Крок 3
Виконуємо поклейку на протязі 3-х днів
Крок 4
Ви отримуєте фото звіт
Подберите плоскость

Дахові конструкції - це обличчя компанії і невід'ємна частина її іміджу. Вони носять не тільки вказівну функцію, роблячи будівлю помітним з великих відстаней, а й залучають потенційних клієнтів. Від зовнішнього вигляду вивіски багато в чому залежить перше враження відвідувача не тільки від споруди, в якому знаходиться організація, а й від підприємства в цілому.

Види рекламних дахових конструкцій

Існує безліч різних недорогих і досить дорогих варіантів їх оформлення і розміру. У відповідності з уподобаннями клієнта створюється макет і тільки після його узгодження з рекламодавцем, збирається установка в оригінальному розмірі. В Україні найбільш популярними даховими конструкціями є:

  • Об'ємні букви. Варто враховувати, що можливе виготовлення не тільки букв або цифр, але і замовлення будь-якого іншого символу або навіть логотипу для дахової конструкції. Причому їх розмір також може варіюватися від декількох сантиметрів до декількох метрів, відповідно із зміною ціни. Розміщення такої конструкції відразу привертає увагу.
  • Лайтбокси . Лайтбокси розташовані на дахах, відмінно вписуються в пейзаж вечірнього міста. Внутрішня підсвітка може бути виконана з недорогих люмінесцентних ламп або світлодіодів, вартість яких трохи вище.
  • Брандмауери. Це рекламний банер, який ретельно натягнутий на металеві каркаси або люверси і підсвічений зсередини або ззовні. Місце розміщення - глухі стіни будівель і споруд. Як правило, брандмауери поширені в таких великих містах , як Київ чи Одеса. Розмір і ціну конструкції формує площа поверхні. Економічно вигідно встановлювати їх на тривалий час.
  • Лазерна реклама. Інноваційний вид реклами, установка якого гарантує 100-відсоткову ефективність. Абсолютна новизна рекламного рішення дозволяє “ здивувати &rdquo ; і запам'ятатися споживачеві, при цьому, вартість оренди - невелика.
  • Динамічна реклама. Дана дахова конструкція орієнтована на схильність людської уваги вловлювати активний рух, причому, навіть боковим зором. Інформація представлена з використанням неонової пульсації, анімації та дюралайта напевно буде помічена вашим потенційним споживачем.

Замовлення зовнішньої реклами в Україні

баінгове агентство “ AIM Group &rdquo ; надає свої послуги на рекламному ринку України вже понад 10 років. У розпорядженні наших клієнтів більше 120 тис. зовнішніх рекламних конструкцій. Ви можете вибрати потрібний варіант і оформити замовлення вбудь-якому місті країни від Львова до Харкова.

Ми надаємо своїм клієнтам:

  • широку базу зовнішніх конструкцій, оренда кожної з яких вже довела свою ефективність;
  • досвідченого партнера в нашому обличчі , націленого на отримання максимального ефекту від вашої рекламної кампанії;
  • якісні послуги за доступними цінами і своєчасне виконання робіт.