Агентство зовнішньої реклами
розміщення реклами по всій Україні

Реклама на кіосках

Крок 1
Ви залишаєте заявку.
Ми підбираємо площині.
Крок 2
Погоджуємо макет і розміщення. Ми забезпечуємо друк постерів.
Крок 3
Виконуємо поклейку на протязі 3-х днів
Крок 4
Ви отримуєте фото звіт
Подберите плоскость

Реклама на кіосках допомагає вирішити відразу два завдання &ndash ; дизайн фасаду та залучення покупців. Вона може відображати стилістику бренду, представляти продукт і допоможе торговій точці виділитися на тлі міського пейзажу.

Переваги реклами на кіоску

При великому скупченні кіосків і достатку магазинів споживачі роблять вибір, ґрунтуючись на дизайні фасаду кіоску. Яскрава зовнішня реклама приверне аудиторію і підвищить впізнаваність бренду. Можна недорого замовити кілька видів реклами. Найбільш простий і доступний за ціною &ndash ; це обклеювання плівкою з кольоровим друком. Ми розробимо макет, виконаємо друк і зробимо обклеювання. Таким чином ви отримаєте стильне, недороге оформлення фасаду і велика кількість контактів з аудиторією. Вивіска має більш високу ціну, але стане не тільки окрасою кіоску і ефективним інструментом залучення уваги, а й візитною карткою торгової точки. Завдяки своїй масштабності, така реклама гарантовано приверне увагу, частий контакт з цільовою аудиторією підвищить впізнаваність вашого продукту, бренду або послуги. Початкова вартість розміщення окупиться максимально за рахунок залучення великої кількості покупців.

Зовнішня реклама на кіосках по всій Україні

Агентство AIM Group пропонує повний комплекс послуг з розміщення ефективної зовнішньої реклами. Працюючи з клієнтами, ми повністю занурюємося в особливості бренду або продукту. Ми виготовимо зовнішню рекламу для вас, орієнтуючись на цільову аудиторію і географію розташування торгової точки . Замовити послуги можна в Києві, Харкові, Львові, Одесі та в будь-якому іншому місті України. Залиште запит через форму з побажаннями за вартістю і типу носія. Ми складемо пропозицію і після узгодження умов і ціни приступимо до розробки макета. Далі проводиться розміщення. За результатами співпраці ви отримаєте всі необхідні документи.

Ми гарантуємо лояльну ціну, дотримання термінів виконання замовлення і якість робіт на всіх етапах співпраці. Ефективність роботи з AIM Group підтверджує широкий список українських і європейських компаній, які є нашими клієнтами.